News

Avril - twitter #76

2. května 2011 v 18:09 | *AvrilQa*

Před 2 hodinama: "Shanghai - lidi, jste připravený rockovat zítra večer v Shanghai Grand Stage!!!!!!???"

The Black Star Tour - SETLIST

1. května 2011 v 18:01 | *AvrilQa*
1.Bad Reputation video
2.Black Star
3.What the Hell
4.Skater boy
5.He wasn't
6.I Always Get What I Want
7.Alice
8.when you're gone
9.Stop standing there
10.I love you

Smile - radio version

1. května 2011 v 17:59 | *AvrilQa*

Dobrá zpráva - druhý singl z alba Goodbye Lullaby - SMILE - se již hraje v zahraničních rádiích. Špatná zpráva - nehraje se v původní podobě. Slova shit, bitch a fucking prostě zahraniční rádia netolerují.
Podívejte se, jak jsou nahrazena původní slova.
Crazy bitch - crazy chick
Give a shit - give a *vypípnuto*
Crazy fucking rock and roll - cuz you like it crazy rock and roll
Kliknutím na obrázek si tzv. "clean" verzi stáhnete.

Avril - twitter #75

1. května 2011 v 17:54 | *AvrilQa*

"Tady je fotka ze dnešní show v Pekingu!!! Lidi, byli jste velmi zábavní!! Děkuji!!"

MTV's Music Royalty

30. dubna 2011 v 18:08 | *AvrilQa*

Minulý měsíc vyhlásilo MTV takovou vtipnou anketu, v níž lidé mohli hlasovat pro svého hudebního oblíbence do tzv. Music Royalty, neboli do hudební královské rodiny. Hlasovalo více než čtvrt milionů lidí a dnes bylo odhaleno, kdo byl zvolen jako hudební šlechta.
Král popu:
Eminem
Královna popu: Britney Spears
Princezna popu: Avril Lavigne
Princ popu: Justin Bieber
Lordi rocku:
30 Seconds To Mars
Hrabě z Indie: Mona
Král rapu: Eminem

Homer Simpson about Avril

30. dubna 2011 v 18:07 | *AvrilQa*

"Měsíc duben je pojmenovaný po Avril Lavigne, populární kanadské zpěvačce, která je známá díky pravopisné chybě ve jméně."

Avril's new interview with TimeOut.com

30. dubna 2011 v 18:05 | *AvrilQa*

Avril Lavigne vyhodila svoje kravaty již před lety. S vydáním svého žebříčky-bořícího alba Let Go v roce 2002 byla nazývána jako "anti-Britney". Bývalá teen rebelka se svlékla pro Maxim, vypustila do světa několik linií s vlasními produkty, vdala se a rozvedla se. A teď se zdá, že má tato popová ikona danou cestu jako zralejší umělkyně.
Avrilino poslední album Goodbye Lullaby vynechává opěvování dívčích hymen jako tomu bylo na albu The Best Damn Thing. Na GL sotva zaslechnete kytary, které by jí zkreslovaly hlas. Ty byly v její dřívější multi-platinově ohodnocené práci její oporou. Avril se rozhodla pro odlišné album, na kterém je většinou výběr akustických písní. Sama ho popisuje jako krok, kterým se přesouvá jinak a přirovnává ho k otevírání nové kapitoly v jejím životě.

"Smile" music video - new info

29. dubna 2011 v 17:59 | *AvrilQa*

Mám tu pro vás pár informací k videoklipu Smile.
Všechny je poskytl brazilský herec Gabe DeCastro, který si ve videoklipu zahrál. Prozradil třeba to, že se s Avril setkal osobně a že byla opravdu sladká, líbily se jí jeho tetování.
Gabe na natáčení videoklipu strávil zhruba sedm hodin - což samozřejmě nebylo celé natáčení klipu- a za tu dobu se na place setkal s dvaceti herci. Natáčelo se jak v los angeleském FOX studiu, tak i v New Yorku. Klip zrežíroval Shane Drake, který natočil napříklady tyto videokipy: Paramore - Crushcrushcrush, Misery Business, Decode; Panic! at the Disco - The Ballad of Mona Lisa; Timbaland - The Way I Are ft. Keri Hilson a mnoho dalšího!
A teď to nejlepší - videoklip by měl mít premiéru již 16. května! Více informací snad již brzy.

Microphones...

29. dubna 2011 v 17:56 | *AvrilQa*

Toto jsou s největší pravděpodobností nové miktofony, které bude používat Avril.

Avril's new interview with Beatweek

27. dubna 2011 v 16:14 | *AvrilQa*

"Opravdu jsem ty písně psala prostě pro sebe," říká Avril Lavigne o faktu, že většina písniček z jejího nového alba se liší od všeho, co fanoušci od její další nahrávky očekávali. Goodbye Lullaby je momentálně populární díky popovému singlu What the Hell, ale zrovna tento singl nevystihuje zbytek alba. Vypadá to, že Avril nad svým čtvrtým albem převzala veškerou kontrolu: napsala většinu písní sama bez spolupracovníků a dokonce jich i několik sama produkovala. Výsledkem je album, na kterém převažují akustické balady. A nyní mají všichni šanci vidět Avril z obou stran.
"Nahrávací společnost chtěla více popových písní, které by se podobaly mým starším věcem," říká otevřeně o tom, kde se tu vzal song What the Hell. "Tohle je ta moje stránka, kdy dělám rockovou show na podiu, běhám a skáču. Miluji to, ale také miluji být prostě sama na podiu a zpívat jen s pianem nebo akustickou kytarou. To je moje druhá stránka. Nechtěla jsem děla stejné záznamy stále dokola, takže tohle je místo, kde jsem kreativní. Když uslyšíte většinu písní na tomto albu, mají odlišný tón než moje ostatní alba; odlišné vibrace a to je místo, kde se dnes nacházím jako 26ti-letá umělkyně."
 
 

Reklama