News

Avril Lavigne chce ABBEY DAWN dostat do světa

4. července 2011 v 2:58 | *AvrilQa*
Avril Lavinge cestuje do Německa představit svou komplexní značku Abbey Dawn na Mezinárodní výstavě značek oblečení Bread & Butter v Berlíně, 6. - 8. července.
Od svého opětovného uvedení v prosinci 2010, populární značka oblečení Abbey Dawn od Avril Lavigne stále nabírá na síle a rozsahu. Rockerka a návrhářka nyní cestuje do Berlína představit komplexnější nabídku Abbey Dawn s rozsáhlou kolekcí oblečení, plavek, kabelek a obuvi na trhu na každoroční mezinárodní výstavě Bread & Butter Supershow.

Na výstavě oblečení, který se koná v historickém letišti Berlin-Tempelhof od 6. - 8. července, bude Abbey Dawn součástí Underground Catwalk show 6. července a Lavigne se bude na stánku Abbey Dawn každý den potkávat s odběrateli, distributory a potenciální prodejci na celém světě, diskutovat o odvětví a její inspirací a vizí pro Abbey Dawn.

"Je to neuvěřitelná příležitost ukázat Abbey Dawn na světové scéně maloobchodníkům z celého světa. Těším se na možnost, posunout tuto velmi osobní značku na vyšší úroveň," říká Avril Lavigne.

Wild Rose - Třetí vůně od Avril Lavigne je skoro hotová

27. června 2011 v 16:40 | *AvrilQa*
Tak se potvrdily některé fámy a již brzy se objeví v pořadí třetí vůně od Avril Lavgine, tentokrát s názvem Divoká růže (Wild Rose). Před pár hodinama napsala Avril na svůj twitter:
"Nová vůně Divoká růže (Wild Rose) je skoro hotová. Nemůže se dočkat až ji vyzkoušíte. Jedna z přísad je inspirována francouzským desertem, krémové brulee (Creme Brulee) :) xo"
Lahvička se podobá Forbidden Rose se zabarvením z Black Star. Jako hodně lidí přede mnou, si také myslím, že to není až tak originální, ale když bude vonět stejně dobře jako první dvě, tak proč ne? :)
Popisek vůně hovoří o spojení ovocného aroma s vůní květin, která je blíže popsána jako dámská ve spojení se sluncem líbajícím ovocem.

Avril - twitter #98

27. června 2011 v 16:39 | *AvrilQa*
20. červen: Viděla jsem můj milovaný #LittleBlackStars and @Avril_Bandaids tenhle víkend v Torontu. Moji fanoušci jsou úžasní. Miluju Vás lidi. XO

Avrilino 5. album

22. června 2011 v 17:47 | *AvrilQa*
Avril si během víkendu v Torontu na MuchMusic Video Awards 2011 našla chvilku na své fanoušky a po skypu si popovídala s vítězkou soutěže, které prozradila nové informace o svém 5. albu! "Ráda bych velmi rychle nahrála své 5. album. Toto album (Goodbye Lullaby) bylo pomalejší a to další bude popové a více zábavné. Už teď mám píseň o které si myslím, že bude singlem, potřebuji to nahrát!" Avril také řekla, že už má napsaných 8 písní!
Je tu také několik songů, které byly nahrané pro album Goodbye Lullaby (Fine, Gone), ale nebyly použity, tak je možné, že je Avril vydá na novém albu, kterého bychom se mohli dočkat již příští rok!

Podpořte Avril v MUCHMUSIC VIDEO AWARDS 2011

14. června 2011 v 17:33 | *AvrilQa*
Nedá se říct, že by s kolem Avril teď točilo hodně informací. Možná proto, že se vrátila z Evropy a na pár dní je doma v Torontu či zkrátka někde v Severní Americe. Ale za 6 dní už bude vystupovat na kanadských hudebních cenách MUCHMUSIC VIDEO AWARDS 2011. A stále ji můžete podporovat, aby vyhrála kategorii UR FAVE ARTIST. Nejtěžší souboje svádí s teen-idolem Justinem Bieberem. Dnes končí 4. kolo, ve kterém Avril naštěstí zatím vede, ale jak víme, Bieber má v dnešním světě mladých fanoušků výsostné postavení, takže není radno to podceňovat relativní náskok. Jediné, co je potřeba, abychom Avril podpořili, je zajít na stránky
http://mmva.muchmusic.com/ur-fave-artist/
, připojit se přes stránky s Facebookem a dát AVRIL 'LIKE'. Tak vzhůru do toho, ať vyhraje doma svoji kategorii.
Dnes startuje poslední, páté kolo, takže nezapomeňte znova zahlasovat. ;)

Nevydaný song Gone!

13. června 2011 v 17:00 | *AvrilQa*
Na internetu se objevily zprávy o jednom z nevydaných songů Avril. Písně by měly být dvě a měly se objevit na albu Goodbye Lullaby. Nakonec ale byly schovány pro další album. Teď byla ale do světa vypuštěna ukázka, která nejspíš patří songu "Gone". Část Gone si můžete poslechnout zde.
Nic však není potvrzené, takže si můžeme ukázku jen poslechnout a čekat, jestli je to opravdu Gone.

T-Music Chart!

10. června 2011 v 18:45 | *AvrilQa*
Po dvou týdnech v hitpárádě Óčko - T-music Chart je Avril se singlem "Smile" na nádherném 1.místě !

Avril - Twitter #81

10. června 2011 v 18:41 | *AvrilQa*
# We're in the Bahamas! Man, I wish everyday was like this...
Překlad: My jsem na bahamách!Člověče,já si každý den užívám...

New dates for tour!

10. června 2011 v 18:39 | *AvrilQa*
Jsou tu nové termíny pro "The Black Star Tour". Jedná se převážně o Jižní Ameriku.
- 18/07/2011: Caracas (Venezuela)
- 22/07/2011: Santiago (Chili)
- 27/07/2011: São Paulo (Brasil)
- 28/07/2011: São Paulo (Brasil)
- 31/07/2011: Rio de Janeiro (Brasil)
- 02/08/2011: Belo Horizonte (Brasil)
- 04/08/2011: Brasilia (Brasil)

Avril - twitter #97

9. června 2011 v 17:38 | *AvrilQa*
Před 17 hodinama:
 
 

Reklama