Avril Lavigne chce ABBEY DAWN dostat do světa

4. července 2011 v 2:58 | *AvrilQa* |  News
Avril Lavinge cestuje do Německa představit svou komplexní značku Abbey Dawn na Mezinárodní výstavě značek oblečení Bread & Butter v Berlíně, 6. - 8. července.
Od svého opětovného uvedení v prosinci 2010, populární značka oblečení Abbey Dawn od Avril Lavigne stále nabírá na síle a rozsahu. Rockerka a návrhářka nyní cestuje do Berlína představit komplexnější nabídku Abbey Dawn s rozsáhlou kolekcí oblečení, plavek, kabelek a obuvi na trhu na každoroční mezinárodní výstavě Bread & Butter Supershow.

Na výstavě oblečení, který se koná v historickém letišti Berlin-Tempelhof od 6. - 8. července, bude Abbey Dawn součástí Underground Catwalk show 6. července a Lavigne se bude na stánku Abbey Dawn každý den potkávat s odběrateli, distributory a potenciální prodejci na celém světě, diskutovat o odvětví a její inspirací a vizí pro Abbey Dawn.

"Je to neuvěřitelná příležitost ukázat Abbey Dawn na světové scéně maloobchodníkům z celého světa. Těším se na možnost, posunout tuto velmi osobní značku na vyšší úroveň," říká Avril Lavigne.


Abbey Dawn je kvalitní a cenově dostupná kolekce, která míchá rock 'n roll postoj s ženskými křivkamii. Abbeydawn.com internetová komerční stránka zahájila prodej před šesti měsíci s mini-kolekcí triček, tílek a mikin. Úspěch je doposud možné sledovat prostřednictvím celosvětové prodejnosti a expanzi do nových designů a kategorií, včetně módních topů, fleece, čepic, šál a plavek. Na Bread & Butter značka AD představí ještě širší módní kolekci oblečení, zahrnující šaty, denim, sukně, obuv, kabelky, peněženky, kabelky a brýle, spolu s prvními kusy určené i pro muže.

Spíše než jen další modní značka od stejnojmenné celebrity, se Abbey Dawn řídí Avril Lavigne, oddanou módní návrhářkou, která čerpá inspiraci ze svého života, hudby a cest po celém světě. Její láska k výrazným barvám a kovovým fóliím ovlivnily celé barevné schéma pro Abbey Dawn, která obsahuje řadu křiklavé grafiky na bílou či černou siluetu. Kusy jsou z naprosto měkké bavlny, poly/bavlny, vlny a hedvábné směsi.

Avril také vydala tričko na podporu Japonska. K dispozici je za 25 dolarů na její webové stránce, z nichž z každého zakoupeného trička bude 100% čistého výtěžku věnován Avril Lavigne Nadaci na podporu Mercy Corps programu "Komfort pro děti", ve spolupráci s místním partnerem Peace Winds. "Komfort pro děti" cvičí pečovatele na pomoc dětem přenést se přes trauma katastrofy. Cílem je přinášet pomoc a naději pro děti a mládež z Japonska, kteří byli touto katastrofou zasaženi.

Internetový obchod www.AbbeyDawn.com, je velmi úspěšný u fanoušků Avril Lavigne a Abbey Dawn milovníky po celém světě. Zatímco značka expanduje na další on-line e-shopy, včetně Punk.com, bude také v červenci k dispozici v kamenných obchodech.

a-lavigne.blog.cz
 


Komentáře

1 Viktorka Viktorka | 4. července 2011 v 3:08 | Reagovat

http://www.youtube.com/user/VikiSaysBooo?feature=mhee

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.